Дата публікації: 30.09.2020

Адаптація студентів-першокурсників до умов навчання в університеті

Психологічна служба Хмельницького національного університету в онлайн-режимі провела просвітницько-профілактичну міні-лекцію «Адаптація студентів-першокурсників до умов навчання в університеті».

 

Навчання у вищому закладі освіти для сучасної молодої людини один з найважливіших періодів її життєдіяльності, особистісного зростання та становлення як фахівця з вищою освітою. Пошук шляхів успішної адаптації до змінених соціальних умов та нової діяльності є нагальною проблемою для кожного, хто переступив поріг ВНЗ.

Особливу вагомість адаптаційні процеси набувають за умов зміни середовища життєдіяльності, щонайперше на початкових етапах навчання юнаків і дівчат у ВНЗ. Вони вимагають від молодої людини активації механізмів адаптації і часто призводять до стану психологічного перенапруження.

 

 

Під час міні-лекцій практичні психологи проінформували студентів 1 курсу  про особливості навчання, надали психологічні рекомендації, як краще пристосуватися до нового колективу студентської групи, умов проживання,  та як налагодити контакт з одногрупниками.

 

Психологічна служба ХНУ