Дата публікації: 14.04.2021

Рекомендації як позбутися залежності від інтернету, ігроманії, від соцмереж

  1. Прийміть рішення. Знайдіть у собі сили прийняти рішення кинути захоплення інтернетом, ігроманією, соцмережами. Зрозумійте : нічого працювати не буде, поки Ви особисто не приймете рішення кинути це і почати жити реальним життям.
  2. Станьте дисциплінованим. Прикладіть всі сили , щоб бути жорстким і невблаганним з самим собою. Встановлюйте для себе часові рамки, жорстоко карайте себе , обмежуйте в благах , якщо перейшли межу . Дисципліна в даному випадку , означає, що Вам слід встановити певні правила для себе , яких Ви будете дотримуватися .
  3. Навчитися новим навичкам реального життя. Залежні від інтернету люди, більше часу проводять за комп’ютерними іграми або в соц. мережах, ніж за реальною роботою. Замість того, щоб витрачати час на бої з ігровими босами , нескінченні смс-листування або перегляд сторінок мільйонів сайтів, Ви б могли навчитися грати на гітарі, зайнятись спортом, почитати літературу, навчитись куховарити, піти на танці або йогу і т.д.
  4. Відновіть ваше соціальне життя і відносини. Виходьте на вулицю, йдіть на концерт з друзями, пробуйте розмовляти з незнайомими людьми, запишіться на курси майстерності оратора.
  5. Позбавтеся від доступу в інтернет або мінімізуйте час, проведений в ньому.

 

 

Психологічна служба ХНУ